Zapraszamy dni skupienia 10 - 12 lutego 2023 r.

Temat dni skupienia wpisuje się w dwa bardzo ważne wydarzenia z początku tego roku. Pierwsze to uroczystość Objawienia Pańskiego, drugie to śmierć Papieża seniora Benedykta XVI. Postaramy się spojrzeć głębiej na najważniejsze poszukiwanie ludzkiego życia, bazując na nauce Papieża Benedykta XVI.

Andrzej Wronka gościem dni skupienia 10 - 12 lutego 2023 r.

Poczucie własnej godności ma ogromny wpływ na poczucie własnej wartości, to z kolei rzutuje na codzienność i relacje, w które wchodzimy. Zrozumienie i przyjęcie prawdy o sobie samym, dosłownie ratuje życie.
Grudzień 2022

Grudzień 2022

Grudniowe dni skupienia, zbudowane były na słowach św. Piotra o wierze, która po oczyszczeniu jest cenniejsza od zniszczalnego złota. Gościem w sobotnie popołudnie był o. Piotr Szczepański, który podzielił się z nami rozważaniami o roli relikwii w Kościele.
Listopad 2022

Listopad 2022

Listopadowe dni skupienia miały temat: Gdy oczy się otwierają. Rozważaliśmy wydarzenia uczniów z Emaus, którzy rozpoznali Pana Jezusa po łamaniu chleba. Po swoim zniknięciu Jezus dawał wiele znaków, że nie opuścił uczniów. Nas również nie opuszcza.
Październik 2022

Październik 2022

Październikowe dni skupienia odbyły się pod hasłem: Jeszcze bliżej drzewa życia. Była to możliwość, wejścia tematykę Max Festiwalu, który odbył się pod tym hasłem w sierpniu 2022 r.