Polityka prywatności

Pokój i Dobro!

Cieszymy się, że odwiedziłeś witrynę Franciszkańskich Dni Skupienia. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony prywatności użytkowników.

Wszelkie zabezpieczenia, jak również politykę ochrony danych osobowych opracowaliśmy na podstawie obowiązujących w Polsce przepisów prawnych oraz zapewniamy realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, pozycja 883), w tym stosujemy wszelkie środki zapewniające poufność, integralność, dostępność, rozliczalność, autentyczność, niezaprzeczalność oraz niezawodność wykorzystywanych danych osobowych.

Jak zapewne zauważyłeś, przy zapisach podanie danych osobowych ograniczyliśmy do niezbędnego  minimum. Masz więc gwarancję, że podane informacje będziemy wykorzystywać tylko do tych celów.

Masz  pełne prawo dostępu do przekazanych nam danych i ich poprawiania. Możesz się również zwrócić do nas z żądaniem uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania Twoich danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

Podobnie jak wiele innych serwisów internetowych, wykorzystujemy pliki „cookies” oraz inne rozwiązania techniczne służące do zbierania informacji dotyczących wizyt w serwisie, jak np. adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Informacje te wykorzystywane są wyłącznie w celach technicznych, związanych z obsługą działania witryny oraz w celu zbierania ogólnych informacji statystycznych o użytkownikach, m.in. po to aby wiedzieć, w jaki sposób możemy nasz portal ulepszyć. Dane te mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa jedynie w razie naruszenia prawa.

Nie będziemy przekazywać Twoich  danych podmiotom trzecim ani nimi handlować. Dane te będą mogły zostać udostępnione jedynie w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawnych.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

franciszkanskiedniskupienia@gmail.com

Szczęść Boże!

Comments are closed.